Çeliktepe Mahallesi Halı ve Koltuk Yıkama

Kasım 14, 2018

Özellikle yerinde halı yıkama işlemlerini asla bireyler profesyonel firmalar gibi gerçekleştiremez. Oldukça önem verdiğiniz koltuklarınızı, halılarınızı itina ile temizleyeceğimizden emin olabilirsiniz. Günümüzde koltuk yıkama işlemini gerçekleştiren birçok firma bulunmaktadır fakat bunun hangisi kaliteli, hangisi hızlı ve benzeri sorulara yanıt bulmak için iyi bir araştırma yapılmalıdır. Aksi takdirde maddi açıdan büyük kayıplar ile karşılaşmanız olasıdır. Yerinde koltuk yıkama hizmeti günümüzde bazı firmalar tarafından verilmektedir. Müşterilerine bu hizmeti sunan firmalardan birisi de çeliktepe mahallesi koltuk yıkama firmamızdır.

Yerinde koltuk yıkama hizmetinin diğer adı mobil koltuk yıkama hizmeti olarak geçmektedir. Mobil koltuk yıkama ya da diğer adı yerinde koltuk yıkama işlemlerinde müşteriler ile saat konusunda anlaşılarak evlerine ya da iş yerlerine gerekli ekipmanlar ile gidilir. Yerinde koltuk yıkama işlemlerini gerçekleştirirken asla koltuklarınıza zarar vermeyiz.

ÇELİKTEPE HALI ve KOLTUK YIKAMA

Çeliktepe mahallesi halı yıkama hizmetlerimizde derinlemesine temizlik sunmak için en son model teknoloji ekipmanlarını kullanmaktayız. Temizliklerde kullanılan karbonat formülleri ve solüsyonlar kullanılır. Firmamız tarafından kullanılmakta olan tüm temizleyiciler anti bakteriyel özellikte olmaktadır. Bunların yanı sıra yerinde halı yıkama işlemleri de çok sık tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Yerinde halı yıkama işlemlerinde genel olarak halılarınız 1 ya da 2 saat için kurumaktadır. Firmamız tarafından gerçekleştirilen işlemler daha gelişmiş ekipmanlar tarafından yapıldığı için tam anlamı ile temizlik sunar. Yaptığımız temizlikte yapışkan kir ve lekeler, bakteriler ve mikropları çeken bir kalıntı aza indirilir böylece halının altındaki bakteri, küf, mantar oluşumu engellenmiş olur.

HALI YIKAMA YÖNTEMLERİ

Halı yıkama işlemlerinde genel olarak köpükleme gerçekleştirilerek halının dibine kadar temizleme olanağı sunar. Ardından buharlaşma temizliği de oldukça sık uygulanan yöntemlerdendir. Buharlaşma yöntemi sonucu halı tabakası ıslanmaz küf, mantar gibi zararlı mikroorganizmalar oluşmaz. Bunun dışında şampuanlı temizleme de çok sık kullanılmakta olan yöntemler arasında yer almaktadır. Bu yöntemler ne olursa olsun mutlaka deneyimli, işi bilen kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Biz Çeliktepe koltuk ve halı yıkama firması olarak sizlerin en iyi şekilde yanınızda olmaya hazırız.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize Yazın